BLOG - 28 posts

 • Ślub tam gdzie Kopciuszek?

  Napisany 11/09/2017 przez | brak komentarzy

  Zastanawialiście się kiedyś, gdzie Kopciuszek brał ślub? To musiało być gdzieś w Disney World! I Ty też możesz się poczuć jak księżniczka, wystarczy że zajrzysz na stronę DisneyWedding i zaplanujesz ten dzień dokładnie tak, jak we snach.

  Czytaj dalej
 • Suknia od Christian Siriano. Kolekcja wiosna 2018

  Napisany 30/08/2017 przez | brak komentarzy

  Christian Siriano od pierwszych dni swojej działalności projektuje suknie ślubne, ale wiosna ’18 roku to jego druga oficjalna kolekcja. Po debiucie w kwietniu ubiegłego roku wraz z Kleinfeld (z Say Yes to the Dress), Siriano rozwija swoją linię ślubną, aby wyróżnić się i wyjść z trendów jakie narzucają domy mody i inni sieciowi handlowcy.

  Czytaj dalej
 • Savoir vivre na przyjęciu weselnym, czyli o czym należy pamiętać…

  Napisany 23/07/2017 przez | brak komentarzy

  Jak usadzić gości przy stole weselnym i nie zwariować?

  Jeszcze nie tak dawno główną zasadą panującą przy zajmowaniu przez gości weselnych swoich miejsc była „kto pierwszy ten lepszy” Te czasy już na dobre minęły z korzyścią dla atmosfery i nastroju młodej pary. Współczesne wesela stają się raczej przyjęciami, na których dopracowuje się nawet najdrobniejsze detale i szczegóły. Pomimo zmieniającej się mody, zasady savoir vivre nigdy nie stracą na jakości. Goście przy stole weselnym, ich miejsce i rozplanowanie to jeden z kluczy do udanego wesela.

  Czytaj dalej
 • Dekorujemy kościół kwiatami i obalamy przesądy

  Napisany 05/07/2017 przez | brak komentarzy

  Jak ozdobić kościół? Kalie na ślub czy pogrzeb?

  Ślub i przygotowania do niego to wyjątkowy czas dla nowożeńców jak i rodziny.  W tym wszystkim istotne są czasami małe szczegóły. Ważna jest spójność pomiędzy strojami państwa młodych i wystrojem kościoła. Należy pamiętać o tym, aby nie przesadzić z dodatkami, ponieważ kościół w tym najważniejszym dniu jakim jest ślub powinien odzwierciedlać charakter tego miejsca. 

  Czytaj dalej