Suknia od Christian Siriano. Kolekcja wiosna 2018

Suknia od Christian Siriano. Kolekcja wiosna 2018

Napisany 30/08/2017 przez | brak komentarzy

Christian Siriano od pierwszych dni swojej działalności projektuje suknie ślubne, ale wiosna ’18 roku to jego druga oficjalna kolekcja. Po debiucie w kwietniu ubiegłego roku wraz z Kleinfeld (z Say Yes to the Dress), Siriano rozwija swoją linię ślubną, aby wyróżnić się i wyjść z trendów jakie narzucają domy mody i inni sieciowi handlowcy.

Tym razem ” odchodzę od trendów” – powiedział – ” tego oczekuje nasz klient”. Dla Siriano Panna Młoda oznacza „ROMANS” w każdym znaczeniu tego słowa.  I takie są jego suknie, romantyczne i słodkie. Proponuje również zróżnicowany zakres cen, który rozpoczyna się od 3.500 dolarów aż do 17.000, ale jak wiemy na suknię ślubną się nie żałuje pieniędzy.

Jego sukinie można zakupić nawet w rozmiarze 54, co jest bardzo dobrą wiadomością. Dla Siriano każda kobieta kryje w sobie piękno, niezależnie od rozmiaru.  Ślub ma być bajkowym przeżyciem i na to stawia ogromny nacisk. Każda Panna Młoda ma się czuć jak księżniczka w jego sukni.

Kolekcja ślubna Siriano zdobywa coraz większą popularność, m.in. Orange Is the New Black, aktorka Samira Wiley, miała na sobie podczas ceremonii ślubnej pozłacaną spódnicę, zaś górę stanowił jedwabisty gorset innego projektanta. Całość zapierała dech w piersiach.  Od razu takie połączenie uznano za hit. Fani szybko zaczęli prosić Siriano o podobne style, więc na wiosnę 18 roku zaprojektował jedwabny lekki,  romantyczny gorset a do niego idealnie pasującą szeroką spódnicę. (Zdjęcie pierwsze)

W jego kolekcji znalazły się też tradycyjne stroje, niemniej to właśnie ta dwu-częściowa suknia przypadła najbardziej do gustu.

Siriano kładzie nacisk na spienione spódnice z tulipanów i teksturowane haftowane wstawki, które mimo wszystko dominowały podczas pokazu. Większość sukien opiera się na stelażu.

Ciekawi jesteśmy co sądzicie na temat tej dwu-częściowej sukni? Trzeba pamiętać iż brzuch pozostaje lekko odkryty zatem jest to niewątliwie propozycja dla szczupłych kobiet.  Kolejne zdjęcia, to wybrane popozycje z kolekcji wiosna 2018 od Christian Siriano. Prawda, że mają coś w sobie romantycznego?

Miłego oglądania i wielu inspiracji życzy zespół slubnerabaty.pl

Photo: Courtesy of Christian Siriano

Photo: Courtesy of Christian Siriano

Photo: Courtesy of Christian Siriano

Photo: Courtesy of Christian Siriano

Photo: Courtesy of Christian Siriano

Dodaj komentarz