Sesja ślubna pośród FIORDÓW

Sesja ślubna pośród FIORDÓW

Napisany 16/08/2017 przez | brak komentarzy

%10

_______________

WAŻNE

Każdy z nas marzy o malowniczych, przepięknych i niepowtarzalnych zdjęciach plenerowych.  Gdzie najlepiej się wybrać, aby spełniały nasze oczekiwania? Komu zaufać? Trudne pytanie, jednak jedno jest pewne. Zdjęcia muszą zapierać dech w piersi. Ślub jest jeden. Zdjęć się nie powtórzy, bo już drugiego takiego dnia, miesiąca, roku nie będzie… Dla tych, którzy zaplanowali podróż poślubną do Norwegii mamy niepowtarzalną okazję.

Wonderland Photography przygotowało zniżkę 10 % na sesję ślubną w Bergen i jego okolicach.

Aby dowiedzieć się więcej o Bergen kliknij TU

Kupon ważny do 31 października 2017

W celu skorzystania z kuponu i umówienia się na wyjątkowo malowniczą sesję należy wysłać email na adres: agatka_n1@op.pl lub wejść na stronę FB Wonderland Photography 

Zdjęcia w plenerze – dlaczego warto?

Jest to doskonały pomysł na wyrażenie miłości i zachowanie jej w pamięci. Nie da się ukryć, że zdjęcia ślubne w plenerze, to niezapomniana pamiątka na lata.  Daje ona znacznie więcej pozytywnych emocji, niż tradycyjna studyjna nudna sesja zdjęciowa. Można użyć swojej fantazji i przybrać najbardziej zwariowane pozy. Warto zadbać o to, by ujęcia wykonywał najlepszy fotograf w okolicy. Wonderland Photography  to dobry wybór. Najlepszy na Fiordach!

Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz