Strona Ślubna Dla Par

Strona Ślubna Dla Par

Napisany 22/03/2015 przez | 2 komentarze

-500 PLN

_______________

ZAKOŃCZONE

Profesjonalna strona ślubna
649zł 149zł, lub 689zł 189zł

Czym jest strona ślubna? To internetowe centrum Twojego ślubu.

Dlaczego strony ślubne są hitem ślubów na zachodzie?

1) Blog – twoi goście będą żyli przygotowaniami do Waszego wielkiego dnia na tygodnie przed samym ślubem. Wrzucaj pomysły na motyw przewodni wesela, przedyskutuj z zaproszonymi do jakiej muzyki chcieliby się bawić, zaprezentuj miejsce wesela i wiele innych.

2) Lista prezentów – to pewne, ze stroną ślubną Weddingly nie otrzymacie 10 identycznych zestawów sztućców, które będą kurzyć się przez następne 30 lat w szafie. Dostaniecie to co jest wam potrzebne, bez dubli, rozczarowań i stresu gości czy dobrze wybrali!

3) Informacje dla zaproszonych – strona ślubna Weddingly to także informacje czysto praktyczne. Wasi goście dotrą na miejsce na czas i bez problemów dzięki umieszczeniu godziny i miejsca wesela na stronie. Weddingly jest mobilne i zapewnia mapy dojazdu na wesele, jeśli Wasi goście nie znają okolicy mogą zawsze sprawdzić trasę na smartfonie w samochodzie. Oszczędźcie stresu sobie i Waszej rodzinie.

4) Wasza historia – opowiecie krótko swoją historię wszystkim, którzy jeszcze jej nie znają! To krępujące kiedy na weselu nie wiemy nic o jednej połówce pary młodej. Darujcie sobie opowiadanie podczas zabawy weselnej dziesiątki razy historii Waszego poznania, zaręczyn itd. Skupcie się na zabawie.

5) Zdjęcia i filmy – wrzucajcie zdjęcia i filmy z wesela do waszej galerii i na bloga. Zarówno te z przygotowań jak i te po weselne. Poproście o przesyłanie zdjęć z aparatów, telefonów swoich znajomych biorących udział w weselu, dodajcie je wszystkie na stronę i stwórzcie internetowy album, który stanie się pamiątką na długie lata! :)

Strona ślubna to jeszcze wiele innych możliwości. Odwiedźcie stronę Weddingly, i zajrzyjcie do przykładowej strony demonstracyjnej, żeby sprawdzić jak całość wygląda w praktyce!

Z naszą niesamowitą promocją stronę ślubną możecie mieć teraz z rabatem 500pln:
– Wersja Mini 149zł zamiast 649zł
– Wersja Max 189zł zamiast 689zł

Jak skorzystać z promocji?
1) Wejdź na stronę Weddingly.pl
2) Przejdź do zakładki Oferta i zamów wybrany pakiet
3) Wypełnij odpowiednie pola i wpisz kod promocyjny SlubneRabaty500
4) Czekaj na nasz kontakt, ustalimy wszystkie szczegóły, by stworzyć dla Was wyjątkową stronę!

Oferta promocyjna ważna do końca roku 2015 lub do wyczerpania (w przypadku aktywnego ogłoszenia na slubnerabaty.pl oferta obowiązuje). 

2 komentarze

  1. Ewelina :) pisze:

    Miałam, polecam umieścić adres strony na zaproszeniach. Niesamowite ułatwienie w organizacji ślubu i świetna pamiątka na długo po nim :)

Dodaj komentarz