Koszule i garnitury szyte na miarę czyli coś dla panów

Koszule i garnitury szyte na miarę czyli coś dla panów

Napisany 25/11/2015 przez | brak komentarzy

Ostatnio natrafiliśmy na bardzo ciekawą stronę, która oprócz gotowych ubrań oferuje koszule i garnitury szyte na miarę. Choć trochę trudno było nam na początku sobie wyobrazić jak taki proces szycia na miarę, praktycznie bez przymiarki, miałby wyglądać, to postanowiliśmy się temu bliżej przyjrzeć.

Pierwsze co przyszło nam do głowy,  to następujące pytanie: „A jak dostarczona koszula czy garnitur nie będzie pasował? Co wtedy?”. Okazuje się, że firma pokrywa koszt ewentualnych przeróbek u lokalnego krawca, bądź, po poprawieniu tabeli wymiarów szyje nową koszulę czy garnitur. Tak więc ta kwestia jest dość dobrze rozwiąza.

Wracając do głownego tematu, jest to firma szwedzka – Tailorstore. Firmy skandynawskie znane są z wysokiej jakości produktów i tak jest i w tym przypadku. Ceny koszul szytych na miarę zaczynają się od 249 PLN a garniturów od 1199 PLN. Nawet wybierając lepszy materiał, czy na koszuli specjalny haft, ceny nadal są w miarę konkurencyjne w stosunku do gotowych produktów. Dlatego wydaje nam się to bardzo interesującą alternatywą zwłaszcza na ten wyjątkowy dzień. Przecież panowie również powinni mieć nienagannie skrojone koszule i garnitury.

Przez proces wyboru kroju, mankietów, kieszeni itp. prowadzi nas bardzo intuicyjny i miły graficznie kreator.

koszula

Wybór materiału w procesie tworzenia własnej koszuli.

Potem należy odpowiednio się zmierzyć, tak aby koszula bądź garnitur były do nas odpowiednio dopasowane.

wymiary

Kreator zbierający dokładne wymiary, potrzebne do uszycia koszuli bądź garnituru na miarę.

Jak widać na powyższych ekranach proces ten jest prosty i nie powinien nikomu sprawiać żadnych problemów.

Aktualnie na stronie tailorstore.pl oferowane są następujące rabaty:

Zachęcamy do skorzystania z usług szycia na miarę i podzielenia się z nami wrażeniami. Piszcie też co sądzicie o szyciu na miarę „przez internet”.

Dodaj komentarz