Pakiet Czerwony

Napisany 11/04/2015 przez | brak komentarzy

Dziękujemy za wybór Pakietu Czerwonego. Poniżej znajdziesz formularz, na podstawie którego stworzymy dla Ciebie skuteczną reklamę, oraz kilka podstawowych informacji.

Co zyskujesz kupując Pakiet Błękitny?

1) Promocję przez 250 dni.
Przez ponad 8 miesięcy Twój kupon będzie widoczny dla tysięcy zainteresowanych Twoją zniżką Par Młodych!

2) Wpis na Facebooku.
Nasz FanPage dociera do bardzo licznej społeczności zainteresowanych par. Damy znać im wszystkim o Twojej zniżce, co najmniej 3 razy!

3) Kampania reklamowa na Facebooku.
Nasz dział marketingu stworzy i przeznaczy część budżetu na promocję Twojego kuponu na Facebooku. Wiemy jak skutecznie dotrzeć do Twoich klientów, dzięki czemu Twoja oferta zostanie zauważona przez kilkaset par młodych dodatkowo!

4) Kupon 75zł na pozostałe usługi reklamowe.
Ślubne Rabaty to nie tylko portal na którym umieścisz swoją zniżkę. Poniżej formularza znajdziesz opcje dodatkowej reklamy. Skorzystanie z naszych opcji dodatkowych podnosi ilość zapytań ofertowych nawet 4 krotnie! Zamawiając usługi dodatkowe wraz z Pakietem Czerwonym, zapłacisz za nie 75zł mniej!

4) Promocja na stronie głównej, oraz przy innych kuponach.
Twój kupon będzie widoczny dla wszystkich Par zaraz po wejściu na naszą stronę główną. Twoja oferta będzie także widoczna dla osób przeglądających inne kupony z Twojego regionu!

5) Dostęp do forum dla profesjonalistów z branży ślubnej.
Publikując swoje ogłoszenie na Ślubne Rabaty zyskujesz nie tylko nowych klientów, ale także dostęp do społeczności profesjonalistów ślubnych na zamkniętym branżowym forum! Forum to miejsce gdzie możesz nawiązać nowe kontakty, współpracę, pozyskać nowe zlecenia na giełdzie zleceń. To także miejsce gdzie dowiesz się jak skutecznie sprzedawać i promować swoje usługi, uzyskasz porady prawne i wiele innych. Daj się poznać w środowisku i zostań lokalnym liderem branży. W pakiecie Czerwonym otrzymujesz dostęp na 250 dni!

6) Korekta, lub stworzenie treści Twojej oferty.
Jesteś ekspertem w swojej branży, my zaś jesteśmy ekspertami od sprzedaży i promocji Twoich usług. Dlatego w Pakiecie Czerwonym możesz skorzystać z naszej wiedzy przy redagowaniu treści Twojego kuponu. Jeśli chcesz abyśmy stworzyli treść od zera, umieść jedynie podstawowe informacje o Twojej firmie i napisz, żebyśmy zajęli się resztą.

Teraz pora abyś dodał swoje ogłoszenie:
1) Wypełnij poniższy formularz
2) (Opcjonalnie) zamów dodatkowe opcje reklamowe (na fakturze zostanie odjęta kwota 75zł netto)
3) Wgraj maksymalnie 6 dobrych zdjęć, lub dodaj linki do wideo na YouTube/Vimeo
4) W ciągu kilku godzin otrzymasz fakturę proforma na e-mail
5) Po opłaceniu Twoje ogłoszenie zostanie dodane, a na e-mail otrzymasz dostęp do branżowego forum

Pamiętaj, że jesteśmy tu po to by pomóc Ci sprzedawać jak najlepiej. Dostaniesz kontakt do osoby, która pomoże Ci jak najskuteczniej sprzedawać swoje usługi na SlubneRabaty.pl!

Nazwa Firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wysokość Rabatu (w procentach lub w Złotówkach)

Treść ogłoszenia (jeśli mamy zredagować ją za Ciebie, wpisz tylko podstawowe informacje, które wyróżniają Twoją firmę a my zajmiemy się resztą!

Zaznacz w jakich województwach działasz
Cała Polska/ On-lineDolnośląskieKujawsko-pomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkrapackiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-mazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Dane kontaktowe dla Twoich klientów (wypełnij dowolne)

Numer telefonu:

Strona WWW:

E-mail:

Facebook:

Dane do faktury VAT:

Zdjęcia:

Wybierz dodatkowe opcje reklamowe (ceny na fakturze, będą mniejsze o 75zł netto)
Wpis sponsorowany na blogu 139 PLN nettoBanner reklamowy na stronie głównej 99 PLN netto/tydzieńBanner reklamowy na stronie głównej 299 PLN netto/miesiącBanner reklamowy w prawej części portalu 99PLN netto/miesiącProjekt graficzny bannera 49 PLN nettoAudyt sprzedażowy i marketingowy Twojego biznesu 499 PLN netto

Kod rabatowy (opcjonalnie)

Kod osoby polecającej (opcjonalnie)

Informuj mnie o wydarzeniach i promocjach dla firm branży ślubnej!

Dodaj komentarz