Ślub tam gdzie Kopciuszek?

Ślub tam gdzie Kopciuszek?

Napisany 11/09/2017 przez | brak komentarzy

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie Kopciuszek brał ślub? To musiało być gdzieś w Disney World! I Ty też możesz się poczuć jak księżniczka, wystarczy że zajrzysz na stronę DisneyWedding i zaplanujesz ten dzień dokładnie tak, jak we snach.

Parki Disney World mają w swojej ofercie organizację przyjęć weselnych. Brzmi bajkowo? Tak! Po wejsciu na stronę internetową możemy właściwie od A do Z zaplanować nasz ślub. Opcji mamy wiele, niemniej wszystko jest czytlene i jasne. W pierwszym kroku wybieramy lokalizację. Do wyboru mamy Florydę, Kalifornię, Hawaje albo ślub na statku pasażerskim. Następnie musimy określić listę gości. Tu mamy trzy opcje. Ślub bez limitu, na 16 osób oraz na 4 nie wliczając Pary Młodej. Po tych dwóch podstawowych krokach zaczyna się prawdziwe planowanie i tu można dostać zawrotu głowy. Potrzeba kilku dni aby podjąć decyzję i wybrać to co nam się podoba…

Cena jest dość atrakcyjna i gdyby nie liczyć przelotu to można śmiało powiedzieć, że taka przygoda jest o wiele tańsza niż przygotowanie tradycyjnego wesela w Polsce. Jest jeszcze jedna opcja. Zawsze można przylecieć do Disney w ramach podróży poślubnej. Będą to bajkowe, wysnione i niepowtarzalne chwile.

Warto wspomnieć, że przy takim ślubie, nie robimy nic. Wszystko ustalamy on line i przychodzimy na gotowe. Dla jednych jest to rewelacyjne rozwiązanie i niespodzianka, a dla innych może stanowić problem, bo my lubimy wszystko mieć pod kontrolą :) Prawda? A przecież Kopciuszek nie organizował sobie ślubu…Może warto zaufać ekspertom i zdać się na nich? Co sądzicie? Czy taka ceremonia jest marzeniem czy może uważacie to za iście amerykański kicz?


Gdyby jednak nie podobała się wersja Księżniczka czy Kopciuszek zawsze można załozyć uszy Myszki Miki czy wcielić się w inną Disney’a postać, bo tu nie ma żadnych granic. Tu czujemy się jak w bajce:)

Dodaj komentarz