Ślubna pamiątka – foto książka

Ślubna pamiątka – foto książka

Napisany 16/08/2017 przez | brak komentarzy

Pamiątka ze ślubu dla nas, dla naszych bliskich, reportaż podróży poślubnej czy spersonalizowana księga gości – wykorzystanie foto książki ze ślubu zależy od naszej kreatywności. Ze wzruszeniem wspominam albumy ze zdjęciami.

Cyfrowa wersja w postaci krążka czy paluszka nie wywołuje takich samych emocji, choć zwolenników ma wielu. Wiadomo, wygodniej, łatwiej i przede wszystkim taniej. Wracając do albumów ze zdjęciami to zamiennikiem i fajną zabawą dla nas może być stworzenie właśnej ślubnej foto książki. Warto poszukać inspiracji w internecie. Usługę taką właściwie znajdziecie w każdym punkcie. Największą popularnością cieszy się  empikfoto.pl gdzie w prosty sposób i nie obciążając swojego budżetu można taką foto książkę zaprojektować. Sami decydujemy o tym jakie zdjęcia mają się znaleźć. Ile i w jakich ramkach. Jestem pewna, że wybierzecie z gotowych wzorów taki, który przypadnie Wam do gustu. Przygotowanie razem takiej pamiątki jest przyjemnością samą w sobie. Spróbujcie! A może podzielicie się w komentarzach swoimi foto książkami?

Fajny pomysł, prawda? Foto książka to prosty i efektywny sposób na zachowanie wspomnień, jak i wspaniały prezent dla najbliższych, którzy dzielili z nami ten cudowny dzień.

 

Dodaj komentarz