Wiedenki, oxfordy czy Converse?

Wiedenki, oxfordy czy Converse?

Napisany 30/06/2017 przez | brak komentarzy

Wiedenki, oxfordy czy Converse? czyli ślubne dylematy.

Do garnituru jedynie co pasuje to wiedenki, które charakteryzują się czystą linią. To najbardziej eleganckie męskie buty, które optycznie są węższe niż derby.  Wybierając odpowiednie obuwie należy wystrzegać się tworzyw sztucznych, oraz klejonych na gumowej podeszwie. Jeśli chodzi o kolor to najlepiej nie eksperymentować i iść w jedynie pasującą elegncką czerń.

Oksfordy (szczególnie te w kolorze czarnym) należą do najbardziej formalnych butów. Dorównują im tylko lotniki – buty wyjątkowo piękne ze względu na swoją niczym nie zakłóconą formę. Ten typ obuwia, w zestawieniu z ciemnymi garniturami i białymi koszulami, jest idealny na najbardziej uroczyste okazje: bale, wesela, formalne kolacje i bankiety, oficjalne spotkania i gale, premiery, a także na pogrzeby. Źródło: http://janadamski.eu/2014/10/przewodnik-po-butach/

Co zrobić jednak gdy nie czujemy się w wiedenkach jak w swoich butach? Męczyć się? W końcu to jeden dzień, prawda? A może postawić na modne uniwersalne i pasujące do wszystkiego Conversy? Co sądzicie?

Dla tych z Was, którym podoba się ten pomysł polecamy zajrzeć na stronę http://wedding-converse.co.uk/ gdzie można zamówić Converse z odpowiednim dedykowanym napisem, datą ślubu czy imionami nowożeńców! Można nawet przyozdobić je kryształkami Swarovskiego:) Buty może nie należą do najtańszych niemniej nie są droższe niż oxfordy.

Dodaj komentarz