Władcy Ślubnych Pierścieni: Obrączki z Liniami Papilarnymi

Władcy Ślubnych Pierścieni: Obrączki z Liniami Papilarnymi

Napisany 25/04/2015 przez | 8 komentarzy

Ślubna obrączka to biżuteria, którą (mamy nadzieję) nosić będziecie do końca życia. Warto więc dokonać wyboru, którego nie będziecie żałować! Władcy Ślubnych Pierścieni to nasz nowy cykl wpisów, który będzie ukazywał się co dwa tygodnie. Pokażemy Wam najpiękniejsze i najbardziej niezwykłe obrączki świata. Jeśli stoicie przed wyborem obrączek to ta seria powinna zainspirować Was i pomóc w wyborze odpowiedniej pary obrączek!

Naszą serię zaczynamy od obrączek iście niezwykłych, bo z liniami papilarnymi młodej pary. To chyba najbardziej personalny typ biżuterii.

obrączki ślubne

obrączki ślubne linie papilarneObrączki piękne, ale jak w praktyce wygląda proces zostawienia cząstki siebie na obrączce ukochanej osoby?
Specjaliści od nietypowych obrączek InneObraczki.pl podpowiadają, że stworzenie tej niezwykłej biżuterii wymaga odciśnięcia odcisku palca specjalnym tuszem na obrączce. Następnie biżuteria jest ręcznie grawerowana, zgodnie z pozostawionym wzorem.
ślubne obrączki inne obrączki

ślubne obrączki inne

nietypowe obrączki ślubne

obrączki ślubne z odciskiem palców młodej pary

jakie obrączki ślubne wybrać
Obrączki z odciskami palców mogą być wykonane z różnych materiałów: złota, palladu, tytanu, platyny. Tak spersonalizowane obrączki, to opcja zarówno dla Par marzących o królewskiej biżuterii wysadzanej diamentami, jak i dla osób preferujących styl minimalistyczny.

Najciekawsze jest to, że linie papilarne na obrączkach mogą znajdować się również na ich wewnętrznej stronie, a także na boku! Dzięki temu będą one jedyne i wyjątkowe, a jednocześnie klasyczne i proste.
obrączka ślubna z liniami papilarnymi młodej pary cena

ślubne obrączki z liniami papilarnymi grawerowane

obrączki z liniami papilarnymi przykład

grawerowane obrączki ślubne
Dobra informacja jest taka, że za niezwykłe obrączki z liniami papilarnymi wcale nie trzeba płacić majątku. Eksperci od wyjątkowych pierścionków ślubnych InneObraczki.pl stworzą dla Was widoczne na zdjęciach cuda już za 1450zł… za parę!
ślubne obrączki z liniami papilarnymi młodych

obrączki z liniami papilarnymi

inne obrączki z liniami papilarnymiA jeśli szukacie obrączkowych inspiracji to koniecznie obserwujcie Fanpage Inne Obrączki na Facebooku podobnie jak ponad 43,000 fanów, bo ich obrączki rzeczywiście są inne!

Jeśli chcecie zobaczyć z jaką pasją powstają powyższe obrączki, to koniecznie zajrzyjcie do filmu:
https://vimeo.com/31686015

Partnerem cyklu są Inne Obrączki. Jeśli podobają Wam się ich pracę to koniecznie oddajcie swój głos w plebiscycie Bridelle i pomóżcie im sięgnąć po tytuł najlepszej firmy produkującej obrączki kolejny raz z rzędu!

Wszystkie obrączki z dzisiejszego wpisu (i wiele więcej) zamówicie poprzez:
Inne Obrączki na Facebooku
Inne Obrączki w sieci

Jeśli zastanawiacie się jaki pierścionek zaręczynowy wybrać, to koniecznie zajrzyjcie do części drugiej serii Władcy Ślubnych Pierścieni!

8 komentarzy

  1. Dagmara pisze:

    Właśnie jestem z narzeczonym na etapie wyboru obrączek, więc trzeba będzie rozważyć taką opcję, bo wygląda to niesamowicie, pomijając już nawet aspekt symboliczny! :)

  2. Anonim pisze:

    Po zewnętrznej stronie chyba bym nie chciała, ale po wewnętrznej fajna sprawa mieć cząstkę narzyczonego przy sobie zawsze :P

Trackbacks/Pingbacks

Dodaj komentarz